Spauskite „Įeiti (enter)“ mygtuką kad matytumėte rezultatus arba „Išeiti (escape)“ kad atšauktumėte paiešką.

Kas naujo? – 2021 Gruodis

Kas naujo?

Mieli vienuolyno bičiuliai ir lankytojai,

      Štai ir baigiasi ypatingasis mūsų vienuolyno laikotarpis, kai penkis mėnesius buvome atleistos nuo bendruomeninio gyvenimo pareigų tam, kad galėtume daugiau laiko skirti maldai, poilsiui ir saviugdai. Per visą tą laiką stengėmės klausytis Gerojo Ganytojo balso, ieškodamos savo poilsio vietos ir Dievo poilsio vietos mumyse, ieškodamos poilsio prasmės bei dieviškojo poilsio šaltinio ir jo vaisių.

Lapkričio pabaigoje jau grįšime į normalias vėžes, atnaujinsime bendruomeninį gyvenimą. Advento pradžioje pradedame naujų liturginių metų ciklą, tad prašome Švč. Mergelės Marijos, kad šis laikas būtų visapusiško atsinaujinimo laikas kiekvienam tikinčiajam.

Lapkričio 21d. mūsų bendruomenėje iškilmingai švenčiame Švč. Mergelės Marijos Paaukojimo Šventykloje iškilmę. Tą dieną atnaujiname savo vienuolinius neturto, skaistumo ir klusnumo įžadus. Švč. Mergelė Marija savo sąmoningo gyvenimo pradžioje visiškai pasišventė Viešpačiui. Šis įvykis yra visiško pasišventimo Viešpačiui simbolis. Marija yra „pilna malonės“, „amžinai trykštantis meilės šaltinis“, pašvęstojo gyvenimo ir mūsų kontempliatyvaus gyvenimo pavyzdys.

Tad šios gražios šventės proga norėtume trumpai pasidalinti su Jumis savo mintimis apie kontempliatyvių seserų pašaukimą, kurį galėtume palyginti su lelijos žiedu, nuskintu ir paguldytu ant Viešpaties altoriaus. Norime trumpai papasakoti apie jų gyvenimą įžadais bendruomenėje ir kontempliatyvios sesers pasiaukojimą.